תוכנית
השותפים Med Store

 MedStore.bizהוא אתר מתוכנן היטב המציע ללקוחותיו את האפשרות לרכוש הכל החל בתרופות מרשם ועד לטיפוח השיער. יש להם גם מוצרי טיפוח בעבור בעלי חיים מה שמגדיל את האפשרויות להרוויח כסף מתוכנית שותפים זו. מי שאמר שהכסף לא גדל על העצים, בטח לא ביקר בתוכנית השותפים המצויינת הזו.

מספר עובדות

www.medstore.biz תדירות תשלום: דו חודשי
פעילים מ: 2006 אמצעי תשלום: העברה בנקאית
תוכנת מעקב: פנימית מינ' לתשלום: $200
עמלה בסיסית: 50% טלפון: 1–800–775–4570
מעקב עוגיות: כן מנהל אפיליאט: לא
סוגי עמלות: CPO תמיכה: אימייל/טלפון
מעקב IP: כן ל-3 ימים עמלת 2TIER: 15%

 

 

 

 

 

 

הדירוג שלנו

10 / 6.42

סיכוי לרווח: 7
תמיכה: 7
כלי שיווק: 6
תשלום: 7
קד"מ ייחודי: 6
ציון העורך: 6
מערכת מעקב: 6

 

 

 

 

 

 

 

סיקור מלא של תוכנית השותפים Med Store

אתם אחראים

עם תוכנית השותפים  MedStore.biz תהיו יותר אחראים מאשר מה שהתרגלתם.  MedStore.biz מציעה לך את האפשרות לקבוע את המחירים בעצמכם, כך תוכלו לעשות יותר כסף מכיוון שאתם מקבל עמלות על הרווחים שאתם מייצרים. בהתאם למספר המכירות ביום שתצליחו לייצר תוכלו לקבל עמלה של בין50% ל-70% מכיוון שזוהי חברה ידועה לא  תצטרכו לכפות על אנשים לקנות את המוצרים.

יתרונות
עמלות נדיבות
עמלות לכל החיים
 יחס המרה גבוה
אתר מאוד מעוצב

חסרונות
נישה תחרותית

מערכת ניהול מעולה

כל שעליכם לעשות הוא להיכנס למערכת תוכנית השותפים ואז תקבלו גישה אל כל מה שאתם צריכים בתור אפיליאט. דוחות, לינקים, מחירי מוצרים (אותם אתם יכולים להגדיר בעצמכם) ואת הפרופיל שלכם - הכל זמין כאן. יתרון נוסף בתוכנית זו היא שהם משלמים פעמיים בחודש כך שלא תצטרכו לחכות חודש שלם בכדי לקבל את העמלה.

 באם אתם נתקלים באיזו שהיא בעיה, צוות התמיכה של  MedStore.bizעומד לשירותכם. אותו צוות שנותן מענה לכם נותן מענה גם ללקוחות בכדי שיהיו מרוצים. כאשר אתם מפנים לקוחות פוטנציאלים הם יגיעו לאתר מעוצב היטב - חשוב לשמור על האמון של האתר שלך. אם יש לך אתר אינטרנט או בלוג בנושא בריאות ויופי זה יכול להיות מושלם עבורכם עם סיכוי להגדיל את הרווחים שלכם!


<הצטרפו לתוכנית השותפים Med Store>


תוכנית שותפים

ספר חדש בנושא תוכניות שותפים, מומלץ לכל מי שמתעניין בנושא ורוצה להצליח.