תוכנית
השותפים Match.com

 Match.com הוא אתר היכרויות בינלאומי. האתר עדיין גדל במהרה, בעיקר בשל תוכנית השותפים השאפתנית שלהם. Match.com  מחזיק ביחס המרה מצויין ותוכלו לתרגם את התנועה שלכם לכסף במהירות. העמלה הבסיסית היא 75%, אך הם מעניקים בונוס של 25% אם תייצרו מספיק נרשמים חדשים, כך שתוכלו להרוויח עמלה של 100%.

מספר עובדות

www.match.com תדירות תשלום: פעם בחודש
פעילים מ: 1995 אמצעי תשלום: צ'ק/העברה בנקאית
תוכנת מעקב: CJ מינ' לתשלום: $100/$50
עמלה בסיסית: 75% טלפון:  
מעקב עוגיות: כן מנהל אפיליאט: לא
סוגי עמלות: CPA תמיכה: אימייל
מעקב IP: כן עמלת 2TIER:  

 

 

 

 

 

 

הדירוג שלנו

10 / 6.85

סיכוי לרווח: 8
תמיכה: 5
כלי שיווק: 7
תשלום: 6
קד"מ ייחודי: 7
ציון העורך: 7
מערכת מעקב: 8

 

 

 

 

 

 

 

סיקור מלא של תוכנית השותפים Match.com

אתר ההיכרויות הגדול בעולם 

Match.com מפעילה מעל 30 אתרי היכרויות ב18 שפות שונות. שירותי ההיכרויות הושק ב-1995. יש ל- Match.com מעל למיליון חברים, אך עדיין היא מחזיקה בקצב גדילה מרשים.

אתר עם יחס המרה גבוה ועמלה מדהימה

לא תמצאו עמלה גבוהה יותר מ-100%. הסיבה ש - Match.comיכולה לשלם כל כך הרבה היא משום שהם מקבלים כסף נוסף מפרסומות. העמלה הבסיסית היא 75% אבל אם תייצרו מעל ל-30 נרשמים בחודש תקבלו בונוס של 25%. Match.com בעל יחס המרה גבוה, אם יש לכם את הטראפיק המתאים אתם תעשו המון כסף.ל- Match.com יש תמיכה טובה והם משלמים בזמן ובצורה מאובטחת.

 ממשיכה להתפתח

Match.com  הוסיף לאחרונה הוסיף 21 פונקציות חדשות כדי לשפר את שירות השידוכים שלהם עוד יותר. כדי לוודא שכל הרווקים הרשומים ימצאו אהבה, Match.com פתחה יותר אפשריות להתאמה בין הפרופיל שלכם לשל אחרים. Match.com לוקחים את עניין השידוכים ברצינות, ולא תצטערו אם תקדמו אותם. 


<הצטרפו לתוכנית השותפים Match.com>


תוכנית שותפים

ספר חדש בנושא תוכניות שותפים, מומלץ לכל מי שמתעניין בנושא ורוצה להצליח.