כיצד לבחור את תוכנית השותפים המתאימה עבורכם

אחד הדברים הטובים ביותר לעשות בכדי לבחור מה לקדם ולמכור הוא למצוא מוצרים שאתם מאמינים בהם. אלו צריכים להיות מוצרים שאתם מכירים והשתמשתם בהם בעבר כך שתוכלו לדבר עליהם מניסיון. לכן רצוי שתכינו רשימה של מוצרים שברשותכם או שהשתמשתם בהם בעבר שהייתם מאד מרוצים מהם. אלו צריכים להיות מוצרים שתשמחו למכור. אם תחליטו למכור מוצר שלא היה לכם שום נסיון איתו בעבר, החיסרון של "כיצד להשתמש" יהיה גלוי לעין והלקוחות שלכם יהססו ואולי אף יסרבו לרכשו עקב כך.

אתם תצטרכו גם לעשות שיעורי בית על תוכנית השותפים שאתם שולקים לקדם. בידקו מה עושים המתחרים. כמה אפיליאטים אחרים מוכרים בדיוק את אותו המוצר כמוכם? בנוסף, בדקו מה הביקוש למוצר שאותו אתם שוקלים למכור, ככל שהביקוש גבוה יותר למוצר שלכם, כך סיכויי ההצלחה שלכם גדלים. אתם גם רוצים לשאול על יחס ההמרה. כמה אנשים נחוצים בשביל שהמוצר באמת יימכר? המידע הזה יעזור לכם לתאם את המטרות שלכם לעתיד וכיצד לצפות את הרווח שתייצרו.

כאשר מסתכלים על תוכניות שותפים אפשריות להצטרפות, חפשו את אלו שמסייעות ונותנות לכם כלים שיעזרו לכם להתחיל. לתוכניות טובות יהיו גם אמצעי קד"מ זמינים בנוסף לכלים שיסייעו לכם לעקוב אחר כמה כסף ייצרתם בכל זמן נתון. חשוב לציין שלא כל תוכניות השותפים מספקות עזרה. התסכלו היטב עד כמה הן תומכות מההתחלה. האם הן עונות במהירות לשאלותיכם? תוך כמה זמן הם מספקים פתרון לבעיה מולה אתם עומדים? אם הן איטיות בתגובות, אפשרי שהן לא תוכניות שותפים שתרצו לעבוד עמן.

תקראו את תנאי התוכנית היטב ותהיו בטוחים שאתם מבינים אותם לפני שאתם נרשמים. אם אתם לא בטוחים לגבי כל שביב מידע שקיבלתם, עליכם לשאול שאלות עד שתבינו. אחד הדברים שיש לשים אליו תשומת לב רבה הוא הסכום המינימלי לתשלום הנדרש בשביל לבצע משיכה של הכסף שהרווחתם. לפעמים הסכום המינמילי הוא כלכך גבוה שנוצר מצב שאתם פשוט מפסיקים לקדם והכסף נשאר אצליהם. שזה לא יהיה הסיפור שלכם.

תוכנית שותפים

רשת השותפים COPEAC הינה אחת מרשתות השותפים המובילות כיום.
היא חרטה על דגלה להיות מובילה בתחום והיא עושה זאת ע"י יחס אישי ותמיכה רצופה לכל אפיליאט, וזאת בנוסף להצעות ותוכניות ייחודיות.

בואו לקרוא את הסיקור המלא על רשת השותפים COPEAC